KAM

Hans Jacobson

KAM
0705 – 61 79 45
hans.jacobson@bording.se
Lidköping

Göran Johansson

Säljchef / KAM
0706 – 30 74 10
goran.johansson@bording.se
Pålsboda

Tommy Nilsson

KAM
0707 – 76 74 71
tommy.nilsson@bording.se
Helsingborg

Ola Samuelsson

KAM
033 – 750 50 52
ola.samuelsson@bording.se
Borås

Peter Stenros

KAM
0704 – 66 32 18
peter.stenros@bording.se
Stockholm

Projektledare

Bo Bloch

Projektledare
033 – 750 50 58
bo.bloch@bording.se
Borås

Martina Bloch

Projektledare
033 – 750 50 54
martina.bloch@bording.se
Borås

Stefan Svedenlind

Projektledare
033 – 750 50 53
stefan.svedenlind@bording.se
Borås

Peter Wallander

Projektledare
033 – 750 50 59
peter.wallander@bording.se
Borås

Sara Westher

Projektledare
042 – 38 88 15
sara.westher@bording.se
Helsingborg

Malin Jönsson

Projektledare
0733 – 17 71 61
malin.jonsson@bording.se
Helsingborg

Britt-Marie Olsson

Projektledare
042 – 38 88 05
britt-marie.olsson@bording.se
Helsingborg

Mia Sandgren

Projektledare
0703 – 51 59 41
mia.sandgren@bording.se
Helsingborg

Elenor Granstedt

Projektledare
0582 – 451 06
elenor.granstedt@bording.se
Pålsboda

Rose-Marie Tillqvist

Projektledare
0582 – 451 04
rose-marie.tillqvist@bording.se
Pålsboda

Övriga kontaktpersoner

Stefan Norberg

Marknadsportaler
033 – 750 50 55
stefan.norberg@bording.se
Borås

Peter Kvarnström

Kreatör
033 – 750 50 74
peter.kvarnstrom@bording.se
Borås

Andrzej Mroczka

Lager & logistik
033 – 750 50 34
andrzej.mroczka@bording.se
Borås

Jonas Bengtsson

Efterbearbetning & logistik
042 – 38 88 10
jonas.bengtsson@bording.se
Helsingborg

Mari Ejdemyr

Lager & logistik
042 – 38 88 17
mari.ejdemyr@bording.se
Helsingborg

Per-Erik Bergström

Lager & logistik
0582 – 451 18
per-erik.bergstrom@bording.se
Pålsboda

Björn Andersson

Platschef Borås
033 – 750 50 31
bjorn.andersson@bording.se
Borås

Tobias Jonsson

Ekonomichef
0704 – 85 18 23
tobias.jonsson@bording.se
Borås

Sebastian Jameson

Produktionschef Borås
033 – 750 50 32
sebastian.jameson@bording.se
Borås

Måns Hallström

Platschef Helsingborg
042 – 38 88 09
mans.hallstrom@bording.se
Helsingborg

Johnny Karlsson

Produktionschef Pålsboda
0582 – 451 11
johnny.karlsson@bording.se
Pålsboda

Enheter

Borås

Besöksadress
Norrby Långgata 18
504 35 Borås

Postadress
Box 696
501 13 Borås

0771 – 673 000
info@bording.se

Helsingborg

Besöksadress
Mörsaregatan 20
254 66 Helsingborg

Postadress
Box 22091
250 23 Helsingborg

0771 – 673 000
info@bording.se

Pålsboda

Besöksadress
Industrigatan 4
697 32 Pålsboda

Postadress
Industrigatan 4
697 32 Pålsboda

0771 – 673 000
info@bording.se

Stockholm

Besöksadress
Sjöbodavägen 2
14503 Norsborg

Postadress
Sjöbodavägen 2
14503 Norsborg

0771 – 673 000
info@bording.se

Lämna material

För att lämna tryckfärdigt material till vår enhet i Helsingborg, följ länken nedan.

Lämna ditt material här!

GDPR
Läs mer om personuppgifter, sekretess och marknadsföring på länken nedan.

Läs mer här!